Agjensioni "Zogu" leshon banesen me qera Qender

Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 03 Jan 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Teatrit Kombetar me saktesisht afer "4 Llulla"
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Agjensioni "Zogu" leshon banesen me qera mbrapa Teatrit Kombetar me saktesisht afer Teb bankes.Banesa posedon 60 m2 dhe eshte ne katin e 6(posedon ashensor).Banesa ka nje dhome gjumi,sallon dhe kuzhine,banjo dhe ballkon.Banesa leshohet per afate tgjata.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim