Agjensioni "Zogu" leshon banesen me qera te Qafa

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 13 Nën 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Te Qafa prapa "City Park"
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Agjensioni "Zogu" leshon banesen me qera te Qafa prapa "City Park".Eshte ndertim i ri,ka siperfaqe prej 52m2 dhe posedon 1 dhome gjumi,sallon+kuzhine,banjo dhe ballkon.Banesa eshte ne katin perdhese.Ka te gjitha mobiljet e reja.
Qmimi eshte : 400euro.

**** Lokacioni i Agjensionit:Afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti",perballë Eulex-it. ****

**** https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE ****

**** agzogu@hotmail.com ****

**** 044/888-801 (+VIBER) ****

**** 049/888-801 ****

**** 038/244-419 ****
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim