Agjensioni M.M Prishtina

Jepet me qera nga: M.M PRISHTINA 08 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Deshironi te shitni apo te bleni te jepni apo te merrni me qera Banesa Shtepi Lokale Troje
Atehere kontaktoni agjensionin profesional per patundshmeri me shpejtsi dhe korrektsi. Ne tani me kemi fituar besimin tek ju Tani me me lokacion te ri ne lagjen aktash me ofera te reja dhe te pershtatshme
Kontakt : 044/655-699 045/413-633 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim