Agjensioni PRISHTINA CITY Kerkon Banesa-Lokale....

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 19 Mar 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtina -Fush Kosov
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Kerkoj Banesa dhe Shtepia me Qira ne Keto Lagje

- Dardani
- Bregu Diellit
- Mat
- Emshir
- Kalabri
- Qafa
- Sllovenia Sportit
- Ulpian
- Lagje Spitalit
- Parku i Qytetit
- Shk.F. Elena Gjika
- Teatri Dodona
- Aktash
- 4 Llullat
- Lagje Muhaxherve
- Dragodan
- Pejton
- Qender
- Tophane
- Tokbashqe
- Germi
- Veternik

- Banesat dhe Shtepiat kerkohen për:

- Banim
- Zyre
- Qerdhe
- Organizata Nderkombetare

- Me mobile
- Pa mobile

- Qdo banes-shtepi leshohet me depozit.

- Ju mund te Dergoni Shpalljen teuaj ne Webfaqen Ton, Email, Facebook, Tel dhe ne Viber

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000 ( viber )
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim