Agjensioni"Zogu" leshon lokalin me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 19 Tet 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ne rrugen Ilaz Agushi te gjimnazi Sami Frasheri
Sipërfaqe: 250 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshohet lokali me qera ne rrugen Ilaz Agushi te gjimnazi Sami Frasheri ne prishtine, lokali ka dy kate me nje hapesire 250m2 nxemje dhe uji 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim