Agjensioni Zogu leshon banesen me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 10 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruges per germi
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera rruges per germi ka sip:90m2 ,eshte ne katin e 3,ka dy dhoma gjumi ,sallon dhe kuzhine,banjo,ballkon,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim