Apartman me qera Ulqin

Jepet me qera nga: Elza 08 Gsh 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Jepen apartmanet me qera ne Ulqin. Lokacioni shtoj i poshtëm. Apartmanet janë me dy dhoma fjetjeje + dhomë dite. Posedojnë klima dhe wifi.

Numer kontakti 0038268326386 ulqin. Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim