Apartmane me qera Ulqin

Jepet me qera nga: Elza 08 Gsh 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Jepen 3 apartmane me qera ne ulqin shtoj i poshtem afer plazhes safari, apartmanet kane nga 2 dhoma te fjetjes me nga 3 shtreter dhe dhomen e dites me kuZhine. Apartmanet posedojne klime dhe wireless .

Numri kontaktit 0038268326386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim