B Diellit II banesa 62m2 me qira ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ECOIMPEX 10 Sht 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Me Bregun e Diellit II (banesat e bardha) afer stacionit te fundit te autobusit, leshohet me qira banesa 2 dhomshe, siperfaqes 62m2, e mobiluar. Banesa ka 2 dhoma ( nje te fjetjes dhe nje qendrim ditor), banjo, shpajz dhe koridor te gjere. Leshohet me qira per familjar apo te huaj. Qiraja 250 euro. Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim