BANESË MË QIRA ARBËRI (DRAGODAN) #3947

Jepet me qera nga: Capital ring 07 Jan 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ARBËRI (DRAGODAN)
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 shpajz
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim