BANESË MË QIRA ARBËRI (DRAGODAN) #3949

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ARBËRI
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila ndodhet ne katin e 5-të dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim