BANESË MË QIRA ARBËRI (DRAGODAN)

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ARBËRI (DRAGODAN)
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila ndodhet ne katin e parë dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim