BANESË MË QIRA TAUKBASHÇE #3948

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Taukbashçe
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila ndodhet ne katin e 2-të dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
1 dhomë gjumi
1 banjo
1 ballkon
1 shpajz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim