BANESË MË QIRA TAUKBASHÇE #3948

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Nën 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila ndodhet ne katin e 2-të dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
1 dhomë gjumi
1 banjo
1 ballkon
1 shpajz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim