BANESË MË QIRA TE QAFA #3952

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: QAFA
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila e ka nje dhom dite dhe kuzhinen ndaras, 1 banjo, 1 ballkon, çmimi negociohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim