BANESË ME QERA TE RESTAURANT RUGOVA KATI I II

Jepet me qera nga: Pronari 04 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te Restaurant Rugova
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ndertim i ri kati i dyte e mobiluar. Banesa ka një dhomë dite, një dhomë gjumi, korridor banjo dhe ballkonin. Vend i qetë dhe i përshtatshëm për banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim