BANESË ME QIRA NE TOPHANE #3955

Jepet me qera nga: Capital ring 07 Jan 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: TOPHANE
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira katerdhomshe, çmimi 300 euro, mobilohet sipas deshires se klientit, e mobiluar 350 euro, banesa është ne katin e 6 ka ashensor, dhe ka këtë renditje:
1 sallon me kuzhin
3 dhoma gjumi
2 banjo
1 ballkon
1 garazhd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim