BANESË ME QIRA ULPIAN #3956

Jepet me qera nga: Capital ring 01 Dhj 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ULPIAN
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira me çmim 300 euro i diskutueshem, banesa ndodhet ne katin e 4 dhe ka këtë renditje:
1 sallon
1 kuzhin ndaras
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim