BANES ME QIRA

Jepet me qera nga: kelmend 16 Jan 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: bregu i djellit rruga B
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qira ne kompleksin e komunes -standardit kati i 6 ka nje dhome gjumi sallon e kuzhine e mobiluar ne tersi posedon dhe garazh dhe podrum qmimi 250 per muaj i negocjueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim