BANES

Jepet me qera nga: lumnije mehija 10 Mar 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: hajrullah abdullahu
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lshoj banes me qera banesa osht e mobiluar ka 1 dhom te fjetjes salloni kuzhina dhe banjo eshte ne katin e dyte


nr: 044-444820
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim