BANES Luksoze me QIRA ne EMSHIR

Jepet me qera nga: AL Agency 21 Gsh 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: KALABRI
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshojm Banesen me QIRA ne lagjen KALABRIA (Emshir)
Banesa eshte ndertim i LESNES dhe gjendet ne katin e 1 dhe ka kete renditje :
- 2 dhoma te fjetjes ( per qift dhe Femije )
- sallon dhe kuzhine
- wc
- teras

Banesa eshte e mobiluar super Luksoze dhe eshte thuajse e pa banuar.

Per me shume kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim