BANES ME QERA,, Afer Banesave te Bardha

Jepet me qera nga: Arben 15 Dhj 02:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne Breg te Diellit afer Banesave te Bardha.
Banesa nuk eshte e mobiluar tersisht.
Banesa posedon: Sallon me kuzhin aneks, dhom fjetje, banjo, korridor si dhe ballkon.
Banesa leshohet vetem per familjar apo qifte.
Nr. Kontaktues: 044/558-914. 049/511-794. 049/676-800
Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim