BANES ME QERA AFER POSTES SE MADHE

Jepet me qera nga: Ard Mustafa 11 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer postes se madhe
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qera afer postes se madhe (Dardania) perballe Albi Market.Banesa posedon sallone,kuzhine,dhome gjumi,banjo.Gjendet ne katin e 2-t te dy dhomat kane pamje shume te mire nga qyteti(Lindja).Banesa leshohet vetem per familjar.
Tel:+37744252623 dhe +38649830515 mund te kontaktoni ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim