BANES ME QERA AFER SHTEPIS SE PLEQEVE

Jepet me qera nga: Banesa 04 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
BANESA ESHTE NE KATIN E 2-te DHE POSEDON: SALLON ,
KUZHIN ,
DHOM GJUMI
BANJO
BALLKON
KORIDOR
BANESA GJINDET AFER SHTEPIS SE PLEQEVE
5 MIN NGA QENDRA ( SHESHI )
KOMPLET E MOBILUME QMIM 250 EURO
PER ME SHUME INFO KONTAKTO : 049282343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim