BANES ME QERA ARBERI/DRAGODAN

Jepet me qera nga: Linda 03 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi/Dragodan
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen Arberia/Dragodan, banesa eshte ndertim i ri (Tregtia), ne katin e trete dhe e mobiluar. Lifti eshte ne funksion, ka siperfaqe prej 50m2, dhe ka kete renditje:
Dhome dite me kuzhine,
Dhome gjumi,
Koridor,
Banjo dhe
Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim