BANES ME QERA NE BREG TE DIELLIT

Jepet me qera nga: arbeni 23 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj BANES me qera ne BREG te diellit afer banesave te bardha
Banesa eshte ndertim i ri dhe posedon
Sallon me kuzhin aneks, dhom gjumi, koridor, banjo dhe ballkon me pamje shum te bukur
Leshohet vetem per familjar dhe Qifte
Nr kontaktues 044558914 dhe 049511794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim