BANES ME QERA NE DARDANI

Jepet me qera nga: Pronari 20 Sht 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Dardani afer parkut eshte e pershtatshme per nje familje por edhe per student. Banesa eshte ne katin e trete ka nje sallon dy doma fjetje dhe nje shpajz, nje banjo...
Qmimi 250 euro. Per me shume kontaktoni nr 044582682.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim