BANES ME QERA NE DRAGODAN E MOBILUAR

Jepet me qera nga: kastriot 11 Nën 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: DRAGODAN/ PRISHTINE
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dragodan gjendet te Komuna e Re. Eshte e mobiluar komplet me sende te reja , ka nje dhom gjumi sallon, kuzhine dhe banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim