BANES ME QERA NE DRAGODAN TE KOMUNA E RE

Jepet me qera nga: KASTRIOT 31 Tet 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: DRAGODAN
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne Dragodan gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti.
Banesa ka 2 dhoma gjumi
Sallon me Kuzhine
Banjo dhe WC
SHpaiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim