BANES ME QERA NE DRAGODAN

Jepet me qera nga: kastriot 01 Nën 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: DRAGODAN
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne dragodan gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti, banesa eshte e mobiluar.
banesa ka
2 dhoma gjumi
sallon me kuzhine
banjo dhe wc
shpaiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim