BANES ME QERA NE QENDER PER ZYRE APO BANIM.

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: qender, te zahir pajaziti
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ ME QERA BANESEN E CILA GJINDET NE SHESHIN ZAHIR PAJAZITI. PERKATSISHT MBI "MATISSE" KATI 4, ESHTE E PERSHTATSHME PER BANIM APO PER ZYRE, E RENOVUAR KOMPLET.

PERBEHET: 3 HAPSIRA, 2 BALLKONE, PAMJE KA LINDJA DHE PERENDIMI (NE SHESH)
VEND IDEAL PER BANIM PO ASHTU EDHE PER TE USHTRUAR VEPRIMTARI TE NDRYSHME PUNE.

QMIMI 400EURO

TEL: 044/799-348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim