BANES ME QERA te Banesat e Bardha

Jepet me qera nga: Arben 13 Dhj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banes me qera ne Breg te Diellit afer Banesav te Bardha.
Banesa nuk eshte e mobiliar tersisht
Posedon: Sallon me kuzhin aneks, dhom fjetje, banjo, korridor si dhe ballkon.
Leshohet per familjar apo qifte
Nr: 044/558-914. 049/511-794. 049/676-800
Qmimi me Marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim