BANES ME QERA

Jepet me qera nga: vj 10 Gsh 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen e cila gjndet ne Lagjen Kalabria. Banesa eshte ndertim i Nartelit, gjindet në katin e 6, me ashensor funksional, e mobiluar komplet. Banesa ka 60 m2, dhe ka kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
C.-dhoma e gjumit
d.banjo
e.-korridori
f.-depo/(shpajzi)
g.-terasa

Parking per vetura ka para dhe prapa nderteses.
Banesa është e kompletuar, ka klimen, rrjetin ipko, wifi etj.
Cmimi baneses është 260 euro. Leshohet per familjare dhe te huaj.

Mund te na therrisini ne nr e telefonit +46768916870(mundeni me viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim