BANES ME QIRA (DRAGODAN)

Jepet me qera nga: Fitim 03 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan (afer me banesat e Tregtis)
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
BANESA KA 1 DHOM GJUMI, 1 DHOME DITE, KUZHINE, BANJO DHE BALLKON.
BANESA ESHTE E SAPO MOBILUAR ME TE GJITHA MOBILET E REJA.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim