BANES ME QIRA

Jepet me qera nga: arben 18 Nën 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 47 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
ipet banesa me qira ne Breg te Diellit,komplet e mobiluar ,me ngrohje qendrore, kati i trete ,sallon ,kuzhina,ballkoni 47 m2,leshohet per stundenta dhe familjar,banesa gjendet te banesat e hinta
cmimi 170 euro + shpenzimet komunale
info
Viber +37744760094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim