BANES ME QIRA 106m² - MATI 1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DA VINCI 25 Shk 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne rr. Enver Maloku - Mati1. Banesa ka 106m² gjendet ne katin e IV-te, eshte tersisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Renditja:
Sallon me kuzhin (open concept)
2 dhoma gjumi
2 banjo
Ballkon
Qmimi: 250€
Kontakti:
tel/viber 045 981358
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim