BANES ME QIRA 110m² NE LAGJEN KALABRIA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DA VINCI 22 Qer 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 110m² ne lagjen Kalabria. Banesa eshte komfore dhe komplet e mobiluar.

Renditja
Sallon me kuzhin
3 dhoma gjumi
Banjo+wc
Ballkon

Qmimi 290

Kontakti
tel/viber 045 951358
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim