BANES ME QIRA 70m² NE MATI 1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DA VINCI 21 Maj 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira ne Mati 1 mbi supermarketin Maxi. Banesa 70m²; gjendet ne katin e IV-te. Eshte ndertim i ri dhe komplet e mobiluar.

Renditja:
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon

Qmimi 230

Kontakti
tel/viber 045 951358
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim