BANES ME QIRA AFER GERMIS TE UNIVERSITETI AMERIKAN

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ishqipe Agency 12 Jan 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 104 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Japim Banesen me qira e cila ndodhet rruges per ne germi afer Universitetit Amerikan '' AUK''
Banesa eshte extra e mobiluar me kushte ideale per banim.
Perbehet nga kjo renditje:
2 Dhoma gjumi,Sallon,Kuzhine dhe balkon
Qmimi 220E i Diskutushem
044 199 309 / 049 705 464
Email. ishqipe.gency@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim