BANES ME QIRA ARBËRI (DRAGODAN) #3968

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ARBËRI (DRAGODAN)
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dragodan, e cila mund te sherbej edhe si zyre, ndodhet ne katin e 4-të, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim