BANES ME QIRA ARBERI ISH DRAGODAN

Jepet me qera nga: DA VINCI 21 Qer 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Arberi ish Dragodat ne kompleksin banesor Arti Group. Ka 90m²; eshte ne katin e VI-te. Banesa Komplet e mobiluar me mobilje konfore dhe moden, mobijet jane te reja. Ka gjithashtu garazh e cila ju ofrohet gratis.

Renditja

Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon (i gjate me dalje ne dy dhoma)
Garazh

Qmimi:350

Kontakti:
Agjensioni imobanimi
tel/viber: 045 9851 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim