BANES ME QIRA KALABRI (EMSHIR) #3976

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: KALABRI (EMSHIR)
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Kalabri (Emshir), ne katin e 4-të. Banesa ndodhet në Kombleksin Banesat e Arabëve, dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin ndaras
3 dhoma gjumi
2 banjo
2 ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim