BANES ME QIRA LAKRISHTË

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: LAKRISHTË
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Lakrishtë, qmimi 350, banesa ndodhet ne katin e 5-të, ka ashensor si dhe nxemje qendrore, banesa ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim