BANES ME QIRA MRAPA TEATRIT

Jepet me qera nga: ****** 26 Dhj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mbrapa Teatrit
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me Qira ne rrugen Shaban Pallzha mrapa teatrit.Banesa ka 70m2 plus teras 30m2 , eshte e mobilar dhe ka uje 24ore . tel:044/712/776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim