BANES ME QIRA NE ARBERI 126m²

Jepet me qera nga: DA VINCI 25 Shk 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 126 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Arberi/Dragodan te Banesat e Tregtise
Kati:IV (ndertesa I ka dy kate locale, keshtuqe I bjen Kati v ose VI). banesa eshte e mobiluar dhe ka 126m² netto.
Renditja
Sallon me kuzhine,
3 dhoma gjumi,
banjo,
WC,
depo ushqimi dhe
ballkon
Kuzhina paiset komplet

Çmimi: €400

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045951358
049882380
imobanimi@gmail.cim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim