BANES ME QIRA NE ARBERI 60m²

Jepet me qera nga: DA VINCI 21 Maj 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Arberi/Dragodan te Banesat e Tregtise Kati:II_te (ndertesa I ka dy kate locale, keshtuqe I bjen Kati III-te ose IV-te). banesa eshte e mobiluar dhe ka 60m² netto.
Renditja
Sallon me kuzhine,
1 dhoma gjumi,
banjo,
WC,
depo ushqimi dhe
ballkon
Banesa paiset komplet

Çmimi: €350

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim