BANES ME QIRA NE ARBERI 76m²

Jepet me qera nga: DA VINCI 25 Shk 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne lagjen Arberia ish Dagodani. Banesa gjindetne katin e I-re dhe ka 76 m². Eshte e pa mobiluar, po do te mobilohet.
Renditja:
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo
wc
Banesa paiset me te gjitha mobiljet e duhura.
Qmimi: 300€

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
Tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
www.imobanimi.wix.com/imobanimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim