BANES ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT

Jepet me qera nga: DA VINCI 22 Qer 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
- Banesa është me sipërfaqe 80.00 m2

- Banesa ka 2 dhoma gjumi + qendrim ditore + 1 banjo+ ballkon. Banesa ka orientim lindje në objektin banesor.- Objekit banesor është 4 katesh nga dy banesa në kate, hyrja në objekt është me kartela dhe ka siguri të lartë.- Banesa është e super e mobiluar. Ka të instaluar edhe sistemi e rezervarëve (dmth ka 24 ore ujë)- Qeraja mujore është 350.00 Euro, preferohen familjar ose nderkombetar.- Kontakti
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951358
049882380
imobanimi@gmail.com
www.imobanimi.wix.com/imobanimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim