BANES ME QIRA NE DARDANI #3969

Jepet me qera nga: Capital ring 07 Jan 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dardani, banesa ndodhet te Bashkesia e 3-të Lokale, banesa ndodhet në katin përdhesë dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin ndaras
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim