BANES ME QIRA NE DARDANI #3975

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dardani, e cila ndodhet ne katin e 3-të, Banesa ndodhet te Santea, dhe ka këtë renditje:

1sallon
1 kuzhin ndaras
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim